Menu

MOJA PONUKA

Chcete stáť na čele novej generácie lídrov – Chief Empathy Officers (CEOs)?

Budem vás sprevádzať na ceste sebapoznania, rastu a prekonávania blokov vášho
potenciálu, aby vám nič nebránilo v realizácii vašej vízie

Pre teba

Transformačný program

Pre teba
Pre teba

360° Spätná väzba

Pre teba

Transformačný koučing

Pre teba

Podcasty

Individuálny transformačný program

Intenzívny 6 mesačný program zameraný na podporu vnútornej sily a potenciálu stať sa skutočným lídrom.

Všetko, čo sa nám deje v biznise, je odrazom nášho vnútra, odrazom všetkého, čoho si vedomí sme, ale aj toho, čo ešte úplne na sebe nevieme vidieť.

Ak dokážeme chápať toto zrkadlenie v súvislostiach a na základe toho vedome reagovať, dokážeme postupne expandovať v akejkoľvek oblasti, na ktorú sa zameriame, a to bez prílišného tlačenia na pílu a ničenia vzťahov.

Pre teba
Pre teba

360° Spätná väzba zameraná na kompetencie empatického lídra

360° spätná väzba je účinný rozvojový nástroj pre lídrov, ktorý rozširuje obzor o silných a slabých stránkach, skrytom potenciáli, ale aj slepých miestach.

Výnimočnosť tejto 360-ky spočíva v tom, že meria unikátne postavené kompetencie korelujúce s tým, akú úroveň empatie v rôznych oblastiach i vzťahoch dosahujeme. Poskytuje objektívne zrkadlo pre konkrétneho človeka, ktorý spätnú väzbu získava. Zachytáva jeho konkrétne prejavy ako lídra, ako kolegu, ako inovátora / vizionára a celkovo ako empatickej osobnosti.

Individuálny transformačný koučing (Balík 6 koučingov)

 

Väčšinou sedenie obnáša rozhovor – pochopenie vnútornej dynamiky, ktorá aktuálne prebieha vo vás, cvičenia, resp. praktické nástroje, ktoré používam cielene a pracujem aj so spätnou väzbou – priestorom na reflexiu.

Celé sedenie je teda zmes veľmi jasnej metodiky a konceptu, ale aj spontánnosti, keď intuitívne niečo urobím, lebo som k tomu vedená.

Pre teba

Neviete, ktorá možnosť by bola pre vás tou správnou voľbou?
Kontaktujte ma a spolu prídeme na to, čo bude najlepším riešením pre vás.