Menu
DOMOV O MNE PRE FIRMY PRE LÍDRA PODCASTY BLOG KONTAKT

MOJA PONUKA

Chcete stáť na čele novej generácie lídrov – Chief Empathy Officers (CEOs)?

Budem vás sprevádzať na ceste sebapoznania, rastu a prekonávania blokov vášho
potenciálu, aby vám nič nebránilo v realizácii vašej vízie

5

Transformačný program

Artboard – 2
6

360° Spätná väzba

7

Transformačný koučing

8

Podcasty

Individuálny transformačný program

Intenzívny 6 mesačný program zameraný na podporu vnútornej sily a potenciálu stať sa skutočným lídrom.

Všetko, čo sa nám deje v biznise, je odrazom nášho vnútra, odrazom všetkého, čoho si vedomí sme, ale aj toho, čo ešte úplne na sebe nevieme vidieť.

Ak dokážeme chápať toto zrkadlenie v súvislostiach a na základe toho vedome reagovať, dokážeme postupne expandovať v akejkoľvek oblasti, na ktorú sa zameriame, a to bez prílišného tlačenia na pílu a ničenia vzťahov.

1- pre lidra
2- pre lidra

360° Spätná väzba zameraná na kompetencie empatického lídra

360° spätná väzba je účinný rozvojový nástroj pre lídrov, ktorý rozširuje obzor o silných a slabých stránkach, skrytom potenciáli, ale aj slepých miestach.

Výnimočnosť tejto 360-ky spočíva v tom, že meria unikátne postavené kompetencie korelujúce s tým, akú úroveň empatie v rôznych oblastiach i vzťahoch dosahujeme. Poskytuje objektívne zrkadlo pre konkrétneho človeka, ktorý spätnú väzbu získava. Zachytáva jeho konkrétne prejavy ako lídra, ako kolegu, ako inovátora / vizionára a celkovo ako empatickej osobnosti.

Individuálny transformačný koučing

Prvé sedenie (zväčša trvá 20 – 30 min.) je tzv. nalaďovacie / spoznávacie. Je zdarma. Prečo? Lebo je pre mňa podstatné, aby si tí, ktorí ma osobne ešte nepoznajú, mohli slobodne navnímať môj spôsob komunikácie, prístup a moju energiu. Ak vo vás, prirodzene, nevznikne pocit dôvery, nemôžeme spolu tvoriť. Resp. môžeme, ale s veľkým výdajom energie a s ťažkosťami. A tohto si potrebujeme byť vopred vedomí.

3- pre lidra

Neviete, ktorá možnosť by bola pre vás tou správnou voľbou?
Kontaktujte ma a spolu prídeme na to, čo bude najlepším riešením pre vás.

sk_SKSK